کالادیوم ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر

کالادیوم: ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر کشتی رانی سامانه کسب و کار

۹۰ ، ونگر با شکست اولدترافورد را ترک کرد+ پیروزی منچستر یونایتد در دقیقه ۱

دیدار منچستر یونایتد و آرسنال در هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در شرایطی که تا دقایق نهایی با تساوی همراه بود در نهایت با پیروزی شیاطین سرخ ..

ادامه مطلب

کلوب به بازیکنان بدهکار است/ افتخار می‌کنم که مرا با پروین و فرگوسن مقایسه می‌کنند ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که کلوب به بازیکنان این تیم بدهکار است و صحبت‌هایی که مطرح می‌شود مبنی بر این که بازیکنان پول‌های زیادی دریافت کرده‌ان..

ادامه مطلب

حرف‌های بازیکنی که می‌گویند در لیست مازاد استقلال است

به گزارش خبرآنلاین؛ مدافع چپ استقلال در هفته های گذشته جایی در ترکیب استقلال نداشته و با این شرایط باید کلوب را ترک کند. وینفرد شفر از کیفیت فنی او راضی..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران می‌تواند شگفتی‌ساز جام جهانی شود / فیگو

لوئیس فیگو راجع به گروه تیم ملی کشورش در جام جهانی با رسانه پرتغالی به صحبت پرداخت. فیگو: کشور عزیزمان ایران می تواند شگفتی ساز جام جهانی شو..

ادامه مطلب

عکس) + عقد قرارداد عجیب بازیکنان نفت (

به گزارش ایلنا، تمرین امروز تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در حالی به انجام رسید که اتفاقات عجیبی اطراف آن رخ داد. اعضای کلوب یک میز و چند صندلی را ..

ادامه مطلب

رئالی‌ها جهت دوازدهمین قهرمانی اروپا چند میلیارد پاداش گرفتند؟

رئال مادرید با شکست دادن یوونتوس به دوازدهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت. رئالی ها جهت دوازدهمین قهرمانی اروپا چند میلیارد پاداش گرفت..

ادامه مطلب

آرژانتین به زندگی برگشت , مسی بخشیده شد

به گزارش خبرآنلاین؛ لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین که ماه گذشته و به علت توهین به داور بازی با شیلی 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شده است ب..

ادامه مطلب