کالادیوم ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر

کالادیوم: ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر کشتی رانی سامانه کسب و کار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (669)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

استوری زیر آبی سولماز غنی که با آن فکر فیلم سازان و سریال سازان ایرانی را به شدت درگیر کرده هست، چون با این افکت اینستاگرامی میتوان به آسانی از بعد سکانس های استخر و حوض بر آمد بدون اینکه جهت کسی مشکلی پیش آید و کت و شلواری خیس شود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

در ادامه دعوای اینستاگرامی برادران خسروی و مهراب قاسمخانی و امیر مهدی ژوله، زانیار در آخرین خبر خود این تصویر را منتشر کرده که به عنوان نمونه نمیخواهد با خوک ها کشتی بگیرد چون خودش لجنی میشود و خوک از این قضیه لذت میبرد! ای کاش زانیار عزیز خودش را وارد دعوای بزرگتر ها نمیکرد و بی علت بالاخواه کسی در نمی آمد، حالا که خود را وارد کرده، یک بار دیگر برود و نوشته های مهراب و ژوله و همچنین نوشته برادرش را بخواند و بار دیگر با رفرشِ فکری، به یافتن خوک و انسان بنشیند.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

سامیه لک تصویری از یک کیک به اشتراک گذاشت و نوشت “پایان تصویر برداری سریال آنام”. سریالی که چند ماهی از پخشش میگذرد، فیلمبرداری آن تازه دیروز به آخر رسیده و با این اوصاف تا چند ماه دیگر با داستان فرا هندی-مادون ترکیِ خود میهمان اعصاب مردم کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

نوید محمدزاده با این تصویر و یاد آوری خاطرات تکان دهنده آن عصر تلخ، ما را به خودمان آورد که از شرایط امروز راضی باشیم و خدا را شکر کنیم!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

آن قدر که حمید فرخ نژاد گریم عوض کرده بعید میدانم بازیگر دیگری در سینمای کشور عزیزمان ایران کرده باشد. البته اکبر خان عبدی را نباید فراموش کنیم و این دو میتوانند رقیب جدی در این مورد باشند.

سحر جان این عزیزان مشکلی با شما یا چارلی چاپلین ندارند، با آن رقم بالای صفحه تان که کنارش K نوشته شده است مسئله دارند و برایشان فرقی نمیکند در صفحه چه میگذرد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

هکر ها دیروز قصد داشتند صفحه علی زند وکیلی را هم هک کنند ولی با دیدن این عکسِ علی، آمپر چسبانده و از این اقدام منصرف شدند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

برفی که در کرج بارید و در پایتخت کشور عزیزمان ایران نبارید تا به خوبی اشخاص ساکن کرج را لو بدهد.

یک نفر برود و شیث رضایی از این توهم که این رمان جهت او نوشته شده است هست، در بیاورد. طفل معصوم گناه دارد!

سلفی لادن طباطبایی بازیگر سابق سینما و تلویزیون کشور عزیزمان ایران که با وجود مهاجرت از ایران، هنوز به مخاطب ایرانی اش احترام میگذارد و تحت تاثیر باد های موسمی قرار نگرفته هست، ما نیز در مطلب خود به ایشان ارادت داریم.

عکس عالی علی انصاریان و مادر عزیزش. باید در این لحظه جای این مادر بود و حظ دنیا را کرد.

تصویری از یک پدر چاق و باحال که به علت ترافیک بزرگراه فرزند را چهار روز از درس و مدرسه اش انداخته است.

زیبا کرمعلی، بازیگر جوان فیلم “لاتاری” که در تمامی اکران های شخصی این فیلم، بدون رد خور، حضور دارد.

تولدتان مبارک نیلوفر خانم، ولی جسارتاً این تصویری که ما می بینیم زیاد به بابا کرم شباهت دارد تا چارلی چاپلین.

کاوه سماک باشی، 37 سال پیش، ایستگاه شده است با یک بیسکویت. تولدش مبارک.

امیر جان دقیقا مشخص می کردی که تولد کدام عزیز است.

سلفی بهاره کیان افشار در کنار امیر مهدی ژوله در سریال گلشیفته که چند قسمتی ار شبکه نمایش خانگی عرضه شده است و طرفداران خود را پیدا کرده است.

سلفی کاری مهتاب کرامتی و رفقا در حال گشت و گذار در کشور عزیزمان.

عکسی تازه از علی مصفا و لیلا حاتمی زوج دوست داشتنی سینمای ایران. علی مصفا هم که در عرض چند سال پیشانی اش تا بعد گردن ادامه پیدا کرد و برق افتاد، البته به او می آید و اصلا بد نیست.

پسر محیط زیست و قهرمان شماره 7 کشور عزیزمان ایران از آخرین تتوی خود رو نمایی کرد. در حال حاضر بخشی از صورت، کف دستان و پاهای امیر هنوز رنگ نخورده است که میتواند برایشان نقشه بکشد.

این تصویر از نازنین بیاتی را ببینید تا کمی قبلی را بشورَد و ببرد.

سلفی شقایق دهقان و خانواده در کنار میلاد کی مرام در حال شمالگردی.

عکس یادگاری لیلا بلوکات در کنار شبنم قلیخانی بعد از تماشای نمایششان.

داریوش خان ارجمند و خانواده هم عازم مشهد هستند. امیر جان “سوی” در متن جا افتاده.

پردیس احمدیه و مجتبی پیرزاده در حال عذاب کشیدن در اتاق گریم، بعد از کار شبانه روزی. واقعا این کارگردان ها خیلی سخت گیر و ظالمند که خواب را بر بازیگران مان حرام می کنند، پولشان را هم به موقع نمیدهند. (خود را دوباره در دل صورت ها جا میکند)

بهنام بانی به استانبول رفته و در حال قدم زدن در خیابان استقلال این شهر از خود استوری گذاشته هست. بهنام عجب ریسکی کرده، به خیابانی رفته که تعداد ایرانی در آن از خیابان جمهوری هم زیاد است.

سلفی خوش آب و رنگ لادن مستوفی و همکاران عزیزش در پشت صحنه یک کار جدید، فیلم سینمایی “فصل ماهی سفید” به کارگردانی قربان نجفی کارگردان کارکشته سینما و تلویزیون.

محسن افشانی باز هم شماره حساب اعلام کرد. گویا مخارج متاهلی بسیار کمر شکن شده است است.

امروز تولد تینا پاکروان بازیگر و کارگردان خوب سینما هم هست. تبریک فراوان به ایشان.

عیادت ملیکا شریفی نیا از خواهرش مهراوه که در بیمارستان خوابیدن هست. ضمن آرزوی سلامتی جهت مهراوه ی عزیز، از ملیکا خواهش می کنیم خودش را اذیت نکند و بر ناراحتی اش کنترل داشته باشد!

عکس یادگاری محسن مسلمان در کنار هادی کاظمی، بدون اشاره به وقت و مکان ثبت عکس.

فرهاد ظریف و اشکان خطیبی به اتفاق به مشهد و زیارت امام رضا (ع) رفته اند. ازشان التماس دعا داریم.

مبینا نصیری مجری از کار بدون کار شده است ی تلویزیون 20 قانون احترام به خود را در اینستاگرامش آورده است که یک مورد آن را ملاحظه میکنید، اگر هم میخواهید 19 مورد دیگر را ببینید بی زحمت به اینستاگرام وی مراجعه کنید. ما اینجا پهنای باند مفت نداریم.

سیاوش خیرابی در تولد یکی از عزیزانش.

عکس سلفی باشد، به عنوان نمونه حواسم نیست باشد، از این نزدیکی هم باشد؟! به صورت اتفاقی با ویوی یک کلیسای قدیمی هم باشد؟! چگونه همه غیر ممکن ها در یک جا جمع شده است اند زن خوئینی ها؟!

اگر کپشنی جز این در تصویر یادگاری با بهمن بافایده میخورد تعجب می کردیم!

نیکی نصیریان با این استوری تولد عمه نازنین اش را تبریک گفته هست. جهت همه عمه های مظلوم آرزوی سلامتی داریم. امیدواریم حلالمان کنند.

سردار عزیز درد ما تراکتوری ها جهت خودمان بس هست، خواهشاً شما حرصمان را زیاد نکن!

واقعا خجالت نمی کشید که از گلاب آدینه یاد نمی گیرید؟! نچ نچ نچ.

گل سرسبد تولد های 29 فروردین؛ زادروز زنده یاد ایرج خان قادری هست. روحش شاد و یادش تا ابد در دل هایمان زنده است.

به آخر آمد این مطلب، حکایت همچنان باقی هست. شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | استوری | ایرانی | بازیگر | تصویری | بازیگران | اینستاگرام | عکس یادگاری | سینمای ایران

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (669)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs