کالادیوم ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر

کالادیوم: ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر کشتی رانی سامانه کسب و کار

گت بلاگز اخبار بین الملل از آبراهام لینکلن هم محبوبترم! / ترامپ

دونالد ترامپ مدعی شد که میزان محبوبیتش در میان جمهوری‌خواهان بیش از آبراهام لینکلن است. 

از آبراهام لینکلن هم محبوبترم! / ترامپ

ترامپ: از آبراهام لینکلن هم محبوبترم!

عبارات مهم : آمریکا

دونالد ترامپ مدعی شد که میزان محبوبیتش در میان جمهوری خواهان بیش از آبراهام لینکلن هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا یکشنبه در توئیتی مدعی شد که بالاترین میزان محبوبیت در طول تاریخ میان حزب جمهوری خواهان را دارد.

او نوشت: وای، بالاترین میزان محبوبیت در تاریخ حزب جمهوری خواه. این مشمول بر آبه صادق لینکلن و رونالد ریگان می شود. احتمالا اشتباهی شده است هست، لطفا دوباره این نظرسنجی را بررسی کنید!

از آبراهام لینکلن هم محبوبترم! / ترامپ

مشخص نیست که سخنان مدیر جمهوری آمریکا در اشاره به کدام نظرسنجی است ولی او پیشتر هم در اوایل همین ماه بیانات مشابهی داشته است.

ترامپ در مصاحبه با نشریه سان انگلیس گفت: می دانید، نتیجه های یک نظرسنجی نشان می دهد که من محبوب ترین شخص درتاریخ حزب جمهوری خواه هستم. از لینکلن پیشی گرفتن. من آبه صادق را شکست دادم.

دونالد ترامپ مدعی شد که میزان محبوبیتش در میان جمهوری‌خواهان بیش از آبراهام لینکلن است. 

آبراهام لینکلن شانزدهمین مدیر جمهوری ایالات متحدهٔ آمریکا بود و به عنوان نخستین مدیر جمهوری ایالات متحده آمریکا از حزب جمهوری خواه روی کار آمده بود. امروزه او بدهید باعث مشهور است که به تاریخ برده داری در آمریکا خاتمه داد و ایالات متحده آمریکا را با نظارت بر پرسشها مربوط به جنگ در دوران جنگ داخلی آمریکا پای بر جا نگه داشت. از آن جهت که او فرد بسیار صادقی بوده، در میان آمریکایی ها به “آبه صادق” معروف است.

در همین حال یک نظرسنجی گالوپ که اوایل ژوئیه منتشر شد نشان داد ۹۰ درصد جمهوری خواهان در ژوئن ترامپ را تایید کردند که همین می تواند او را یکی از محبوب ترین روسای جمهوری دوره مدرن درون حزب خودش، در دوره اول ریاست جمهوری تبدیل کند. با این حال، محبوبیت جورج بوش مدیر جمهوری سابق آمریکا درون حزب جمهوری خواه اندکی بعد از حملات ۱۱ سپتامبر بسیار بالاتر شد. با این وجود، نظرسنجی ریاست جمهوری گالوپ تنها تا دوره ریاست جمهوری هری اس ترومن را بررسی می کند.

یک نظرسنجی دیگر گالوپ که در روزهای گذشته منتشر شد، نشان می دهد که میانگین محبوبیت کلی ترامپ در مدت وقت یک سال و نیم به ۴۱.۹ درصد رسیده است که اندکی بالاتر از محبوبیت پیشین او در سه ماه اول روی کار آمدن بود که ۴۱.۳ را نشان می داد.

از آبراهام لینکلن هم محبوبترم! / ترامپ

واژه های کلیدی: آمریکا | لینکلن | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ایالات متحده | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs