کالادیوم ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر

کالادیوم: ارتباط اندازی الکترونیکی سازمان بنادر کشتی رانی سامانه کسب و کار

گت بلاگز اخبار اجتماعی دستگیری سارقان مسلح خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح خانه‌ای در خیابان دولت خبر داد.

دستگیری سارقان مسلح خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

دستگیری سارقان مسلح منزل های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

عبارات مهم : ایران

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح منزل ای در خیابان دولت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی آقا کارخانه در حاشیه دستگیری این سارقان اظهار کرد: در ساعاتی نهایی شب گذشته در تماس با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ از وقوع سرقتی مسلحانه در خیابان دولت خبر داده شد که در پی آن بلافاصله عوامل کلانتری قلهک در محل حاضر شده است و پیگیری به عنوان را در دستور کار قرار دادند.

دستگیری سارقان مسلح خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

وی با اشاره به دستگیری سارق مسلح در همان محل افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقان با شکستن حفاظ و درب ورودی منزل وارد آنجا شده است و اقدام به دزدی ۸۰ میلیون تومان طلا وجواهر و بیش از ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد کردند ولی هنگام فرار و خروج از منزل با فرزندان صاحب منزل روبرو شده است اند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه سارقان بعد از رویارویی با پسر صاحبخانه قصد شلیک به سمت او را داشته ولی اسلحه “شاه کش” عمل نکرده، گفت: بعد از آن سارق با گاز اشک آور به سمت فرزندان صاحب منزل حمله کرده و از منزل خارج می شود در کوچه صاحب یک دستگاه سواری پراید را ترساندن کرده و قصد دزدی ماشین جهت فرار را داشتند که ماموران به محل رسیده و این فرد را دستگیر و به کلانتری انتقال یافته کردند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح خانه‌ای در خیابان دولت خبر داد.

سرهنگ کارخانه با اشاره به پیگیری به عنوان در کلانتری گفت: در تحقیقات بعدی ماموران موفق به شناسایی مخفی گاه همدستان این فرد شده است و سه نفر از آنها را در منزل مجردی که در مرکز شهر جهت خود اجاره کرده بودند دستگیر و به کلانتری انتقال یافته کردند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از مخفی گاه این افراد تعدادی از اقلام مسروقه نیز کشف و ضبط شد گفت: این افراد در کلانتری به پنج فقره دزدی تاکنون اعتراف کردند که یک مورد آن از نوع مسلحانه بوده است.

وی با بیان اینکه پلیس در تعقیب یکی دیگر از همدستان این فرد است گفت: تحقیقات جهت دستگیری این فرد ادامه دارد.

دستگیری سارقان مسلح خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

سرهنگ کارخانه راجع به شیوه و شگرد این سارقان گفت: این افراد با پرسه زنی در برابر منزل های شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اقدام به شناسایی این منزل ها کرده و بعد از شناسایی منزل مورد نظر خود که عمدتا در طبقات اول آپارتمان ها قرار داشت ابتدا با چندین سنگ به شیشه ضربه ای را وارد می کردند اگر کسی واکنشی به این پرتاب سنگ نشان نمی داد با استفاده از دیلم و وسایل خود اقدام به شکستن درب ها و حفاظ ها کرده و وارد منزل می شدند.

وی اضافه کرد: این افراد دیلم را به شکلی بسیارحرفه ای در پشت کمر خود جاسازی می کردند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح خانه‌ای در خیابان دولت خبر داد.

به گفته ، بررسی سوابق متهمان نشان داد که دو نفر از این افراد پیش از این به اتهام دزدی منزل و کیف قاپی بازداشت شدند، همچنین سرکرده این باند نیز معتاد به هروئین بود.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ افزود: متهمان دستگیر شده است بعد از تشکیل پرونده جهت ادامه روند پیگیری پرونده، روانه دادسرا شدند.

دستگیری سارقان مسلح خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران با اسلحه شاه کش

گدایی سارق مسلح با بریانس

این سارق مسلح که شب گذشته حین دزدی مسلحانه از منزل ای در خیابان دولت دستگیر شد، در گفت وگو با ایسنا، گفت: زیاد از ۱۰ سال است که خانواده ام مرا طرد کرده اند آیا که من معتاد به مصرف هروئین و انواع موادمخدر بودم و همسرم نیز معتاد بود.

این سارق که یک دختر ۱۱ ساله و دو پسر چهار و شش ساله دارد، ادامه داد: چند سال پیش همسرم به علت مصرف زیاد موادمخدر اوردوز کرده و جان خود را از دست داد و من ماندم و سه فرزند ای که خانواده ام به خاطر معتاد بودنم حاضر به پذیرش آنها نبودند.

این سارق ادامه داد: به همین علت به همراه فرزندانم در خیابان گدایی می کردم تا پولی به دست بیاورم ولی مدتی بعد به این فکر افتادم که دست به دزدی از منازل بزنم و به همین علت حدود ۲۰ روز پیش بود که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و در میدان شوش اسلحه ای را به قیمت ۳۰۰ هزار تومان تهیه کردم.

این سارق ادامه داد: با چندینه نفر دیگر آشنا شدم و گروهی جهت دزدی تشکیل دادیم و تاکنون نیز از چهار پنج منزل دزدی کردیم که آخرین مورد آن مسلحانه بود و در آنجا به دام افتادم.

این سارق که بیانات ضد و نقیضی را بیان می کرد، در مورد خودروی برلیانسی که بعد از دستگیری در مخفیگاهش کشف شده، گفت: این ماشین جهت من است ولی متعلق به من نیست بلکه سندش به نام پدرم است و در اختیار من واقع شده است است و با آن در سطح شهر تردد می کردم و هنگام دزدی از آن استفاده ای نمی کردم.

این متهم با بیان اینکه سه همدست دستگیر شده است اش از هم روستایی هایش در یکی از شهرهای استان لرستان هستند، راجع به اینکه چطور می شود در حالیکه پدرش او را به منزل راه نمی دهد خودروی بریانس را در اختیار او قرار داده در اظهاراتی عجیب گفت: پدرم دوست نداشت من به منزل بروم ولی این ماشین را به من داده بود.

این مجرم ۳۲ ساله سابقه دار که سرکرده این باند دزدی بود، اظهار کرد که دخترش در روستاست و دو پسرش نیز نزد یکی از آشنایانش نگهداری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | دستگیری | دستگیری سارق | دستگیری سارقان مسلح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs